MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 332 324 48 48

HABER & DUYURULAR

19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlük Ve Spor Bayramı

Gen Müdürümüz Okay TINKIR `ın 19 Mayıs Atatürk `ü Anma, Gençlük ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı:

19 Mayıs, Atatürk`ün Samsuna çıkması ile büyük bir mücadelenin fitilinin ateşlendiği çok özel bir gündür. Bu günün gençleri, yarınların büyükleri olacaklardır. Atalarımız büyük bir özveri ile çalışarak bu vatanı bizlere miras bırakmıştır. Gençlerimizin bunun idraki içinde olup, çok çalışarak bu mirasa sahip çıkacaklarından şüphemiz yoktur.

Birlik ve beraberlik içinde, fitne ve fesat yayan şer odaklara fırsat vermeden daha fazla kenetlenerek Ülkemizin ve Milletimizin bölünmez bütünlüğünü sağlamak her Türk vatandaşının görevidir. Geçmişte Atalarımızın bu vatanı bize ne gibi şartlarda yaşayarak miras bıraktığını iyi bilmeli ve Türkiye Cumhuriyetini ilelebet yaşatmanın, sonsuza kadar korumanın ve gelecek nesillere aktarmanın görevimiz olduğunu asla unutmamalıyız. Böylesine büyük bir görevi üstlenen gençlerimizin bunu layıkıyla yerine getirerek M.Kemal ATATÜRK`ün bizlere miras bıraktığı Türkiye Cumhuriyeti Devletini çağdaş medeniyet seviyesinin üstüne çıkartacaklarından eminim.

Bu vesile ile Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu M.Kemal ATATÜRK`ü, silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimiz ile gazilerimizi şükran ve saygı ile anıyor, gençlerimizin bayramını tebrik ediyorum.
Çiçek Turizm’e nasıl ulaşırım?
Google maps’ten yol bilgisi almak için tıklayın!