MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 332 324 48 48

HABER & DUYURULAR

Çiçek Turizm`e Isuzu Takviyesi

Anadolu Isuzu, 2012 yılının ilk toplu teslimatını Konya’da bulunan Çiçek Turizm’e yaptı.

ÇİÇEK Turizm’e yapılan 7 aracın teslim töreni, Anadolu Isuzu Konya Bayii Çelik Otomotiv’de düzenlendi. Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Isuzu’nun tur şirketlerinin birinci tercihi haline geldiğini belirtti.

TAMAY: TUR ŞİRKETLERİNİN ÖNCELİKLİ TERCİHİ

İç pazarda 2011 yılında bin araçlık satış hedeflerinin üzerinde satış yaptıklarını kaydeden Tamay, “İhracatta ise 450 adetlik araç satış hedefimizin 435’ini gerçekleştirdik. Isuzu Novo araçlarımız artık pazara oturdu. Türkiye’de turizmle uğraşan bazı firmalar çok eski araçlar kullanıyor. Bu da Türk turizmini olumsuz yönde etkiliyor. Isuzu Novo markalı araçlarımız tur şirketlerinin öncelikli tercihi haline geldi. Önümüzdeki beş yılda minibüs ile servis taşımacılığı tarihe karışacak. Modern otobüslerde taşımacılık yapılacak” dedi.

TINKIR: 2012’YE YENİ YATIRIMLARLA GİRDİK

Teslim töreninde konuşan Çiçek Turizm Genel Müdürü Oktay Tınkır ise, 250’nin üzerinde araç kapasitesine sahip olduklarını belirterek filolarını ilerleyen aylarda daha da genişleteceklerini söyledi. 2012 yılına yeni yatırımlarla girdiklerini aktaran Tınkır, “Yenilikçi vizyonuyla küçük otobüs sınıfında ilklere imza atmış olan Anadolu Isuzu ile anlaşarak 7 adet Isuzu Novo araçlarımızı bugün filomuza dahil etmiş bulunmaktayız. Anadolu Isuzu’nun 2012 modellerinde uyguladığı Okul Taşıt Paketi firmamıza kazandırılarak pazara sunuldu” diye konuştu. Konuşmaların akabinde, 7 adet Isuzu Novo marka otobüsler Çiçek Turizm’e teslim edildi.
Çiçek Turizm’e nasıl ulaşırım?
Google maps’ten yol bilgisi almak için tıklayın!