MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 332 324 48 48

HABER & DUYURULAR

Mirac Kandiliniz Mübarek Olsun

Okay TINKIR `ın Mirac kandili kutlama mesajı:


Peygamberimiz bu ilahi yükseliş ile en yüce mertebeye ulaşmakla kalmamış, aynı zamanda ruhumuzu arındıracak, yolumuzu aydınlatacak ilahi sırra vakıf olmuştur. Miraç yükseliştir; sevgiye ve kardeşliğe yöneliştir.
Miraç, bize en sıkıldığımız ve bunaldığımız zamanlarda bir çıkış yolunun olabileceğini ve bu noktada yaratıcının yardımını esirgemeyeceğini gösteren önemli bir olaydır. Sorunların gittikçe ağırlaştığı, savaşların hız kesmediği ve çözüm çabalarının çoğunlukla sonuçsuz kaldığı bir zaman dilimine şahitlik ediyor olmakla birlikte maruftan yana olan dünyadaki bütün insanların gayretlerini artırarak devam ettirmeleri zarureti bugün her zamankinden daha fazladır.
Biz biliyoruz ki, yanlışlıklar, haksızlıklar, zulümler kalıcı değildir ve ilelebet devam edemez. Doğrular arttıkça yanlışlar, adalet arttıkça haksızlıklar ve merhamet arttıkça da zulümler azalacaktır. Bütün peygamberlerin hayatı ve mücadelesi bu anlamda bütün insanlığa örnektir. Bize düşen görev de ümitsizliğe kapılmadan her zaman insanlığın huzuru için hak ve adalet yolunda çalışmaya devam etmektir.
Peygamberimiz Hz. Muhammed(SAV) başta olmak üzere çok sayıda peygamber efendimizin Müslümanlara ve insanlığa emaneti olan Mescid-i Aksa ve Kudüs`ün de selamet yurdu olmasına dair duamızı da bu mübarek gece vesilesiyle yineliyoruz. Dünya biliyor ki, Filistin`e ve Kudüs`e barış hakim olmadan kalıcı bir huzur temin etmek mümkün değildir. Milletimizin ve İslam Aleminin Miraç Kandilini kutluyor, bütün insanlık için barış ve huzur diliyorum.
Çiçek Turizm’e nasıl ulaşırım?
Google maps’ten yol bilgisi almak için tıklayın!