MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 332 324 48 48

Öğrenci Taşımacılığı

Okul Servisinde Üstün Sınıf

 

Gelişen dünyanın artan sorunları arasında belkide en önemlisi trafik sorunudur. Bilinçsiz sürücülerin artması, trafik kazalarını da beraberinde getirmiştir. Bu sebepten ötürü en kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın trafikte geçirdiği süreç büyük risk taşımaktadır.

 

Çiçek Turizm, dev filosu ve uzman ekibi ile bu konuya da ışık tutmuştur. Deneyimli okul servisi kadrosu, tam donanımlı araçları ile sıfır risk sıfır hata sistemi ile en güvenli şekilde çocuklarınızın ulaşımını sağlamaktadır.

 

Her an çocuklarınızın yanında bulunan her ihtiyaçlarında onlara refakat eden rehber öğretmenlerimiz ile daha güvenli ve rahat yolculuk imkânı sağlanmaktadır. Okul çıkışından evlerinin kapısından içeriye girinceye kadar çocuklarınıza refakat eden rehber öğretmenlerimiz çocuk psikolojisi konusunda eğitimli bireyler olup, çocuklarınıza toplum kurallarına karşı duyarlı olmayı da aşılamaktadır.

 

Sürücülerimiz resmi sürücü belgelerinin yanı sıra kurumumuz tarafından şart koşulan yeterlilik sınavlarından tam not almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Yaptığı işin bilincinde olan çevreye ve topluma karşı saygılı kişiler olup risk almadan güvenli bir şekilde çocuklarınıza refakat etmektedirler.

Çiçek Turizm’e nasıl ulaşırım?
Google maps’ten yol bilgisi almak için tıklayın!